Na luzie > Rozmowy w toku

Przejście z KDE na plasmę w Manjaro

<< < (2/2)

Arristo:
Poczekam sobie jednak na metapaczkę  8)
Miałem manjaro-Pre2-0.9 i muszę powiedzieć, że KDE jest na razie o niebo ładniejsze od plasma 5

pavbaranov:
Jeśli masz na myśli domyślny wygląd w KDE4, czyli Oxygen, to wraz z Plasma 5.3 winien on powrócić.

Arristo:

--- Cytat: pavbaranov w Luty 10, 2015, 11:00:43 ---Jeśli masz na myśli domyślny wygląd w KDE4, czyli Oxygen, to wraz z Plasma 5.3 winien on powrócić.

--- Koniec cytatu ---

To bardzo dobra wiadomość  8)

Nic mi innego nie pozostaje jak czekać ;)

pavbaranov:
Wojtek, teoretycznie możesz skorzystać z tego: https://aur.archlinux.org/packages/oxygen-window-decoration-git jeśli bardzo chcesz mieć te dekoracje okien w Plasma5.Buduje to dekorację Oxygen na podstawie pochodzącej sprzed 2 tygodni gałęzi kdecoration2. W moim przypadku się to jednak nie sprawdza (Radeon, wolne sterowniki, mesa-git, takie a nie inne ustawienia środowiska), a podstawową ułomnością jest gubienie paska tytułu i problemy ze "stabilnością". Niemniej jednak, być może na rozwiązaniach opartych o NVidię, czy Intela oraz "produkcyjną" mesę, bądź sterowniki własnościowe, może to działać prawidłowo.
Jeśli pamiętam, był też motyw Oxygen dla QtCurve, który możesz zainstalować z kde-look.org.

Arristo:
Na razie mam "wypieszczone" przez siebie KDE i czekam na piękną plasmę-5 w Manjaro.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej