Projekty/Wsparcie > Nasze projekty

Manjaro.pl już online

(1/1)

napcok:
Witajcie,
W weekend uruchomiłem stronę manjaro.pl - więc zapraszam do odwiedzin. Na razie planuję umieszczać tam najważniejsze aktualności na temat dystrybucji.
Strona dopiero się narodziła, więc na razie za wiele tam nie ma, ale jest serwer, trochę wolnego czasu i chęci... zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pozwoliłem sobie podlinkować do tutejszego forum oraz dałem link do kanału #archlike-pl.

Jeśli macie jakieś pomysły czy propozycje to jestem otwarty.

Wiem, że kiedyś już istniała strona manjaro.pl, ale niestety nie miałem szansy jej zobaczyć. Mam nadzieję że nowa odsłona okaże się co najmniej równie fajna :)

pavbaranov:
Pogratulował i życzę dużego i dobrego odbioru. Jeśli trzeba, to myślę, że nasza ekipa się może jakoś włączyć w Twoje prace. Jedyny problem jaki widzę, to większość z nas pracuje raczej na "czystym" Archu niż na Manjaro. Są jednak pewne rzeczy wspólne (wcale ich nie tak mało), które mogą być wykorzystane. Jeśli chcesz - to mój jabber winien być widoczny dla wszystkich w moim profilu. W razie czego: mój nick na dobreprogramy.im.

StarterX4:
Wczoraj Manjaro.pl jeszcze było, a czemu dziś już przenosi na Beastie.pl (Stronę dla systemów *BSD) ?

napcok:

--- Cytat: StarterX4 w Marzec 29, 2015, 03:23:48 ---Wczoraj Manjaro.pl jeszcze było, a czemu dziś już przenosi na Beastie.pl (Stronę dla systemów *BSD) ?

--- Koniec cytatu ---
Cześć, już jest w porządku. Namieszałem wczoraj trochę bawiąc się https i wyszło niezamierzone przekierowanie do strony o BSD, którą prowadzi mój kolega u mnie na serwerze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej