Na luzie > Rozmowy w toku

Najtrudniejszy pierwszy krok... czyli przedstawiamy się

(1/5) > >>

sir_lucjan:
W tym wątku niech każdy przedstawi się i napisze kilka zdań o sobie.

Na imię mam Piotr, w świecie Linuksa działam jako sir_lucjan lub też jako Lucek. Mam 26 lat więc nie zaliczam się ani do młodzików ani także do zgrzybiałych starców. Od kilku lat mieszkam w Niemczech. Interesuję się przede wszystkim światem opensource - staram się nie tylko czerpać z rozwiązań innych ale także w ramach możliwości dzielić z innymi - m.in udostępniając źródła w Arch User Repository. Interesuję się także sportami walki. Słucham różnych odmian metalu oraz rocka. W razie czego służę pomocą i radą ;)

greh:
Siema. Jestem greh (Grzegorz). Mam 27 lat (choć mentalnie chyba 7 :P ) Interesuje się linuksem, informatyką, fotografią i sportem.

greywolf:
Witam!

Moje imię w realu to Karol ;) mam 20 lat i mieszkam na Śląsku. Moje zainteresowania to światek opensource, harcerstwo, książki (generalnie szeroko pojęta fantastyka), geocaching, industrialing (opuszczone budynki są piękne!)i zbieractwo/kolekcjonerstwo tabliczek (takich jak: Hamulec Bezpieczeństwa, znaki ewakuacyjne, generalnie wszelkiego rodzaju). Moje zainteresowania dzielę z grupką dobrych znajomych/przyjaciół :D

PS: Słucham muzyki rockowej, hardrockowej, punkrockowej, heavymetalowej itd Jednak nie ograniczam się tylko do tych gatunków, słucham także bluesa od czasu do czasu, szant i innych ;)

Baron:
Cześć,

zawsze byłem wolny i interesuję się wszystkim co wolne, również oprogramowaniem  ;)

Za zwalczanie niewolności,  obecny prezydent Rzeczypospolitej odznaczył mnie orderem Polonia Restituta (Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski - dla niewtajemniczonych).

Należę więc do zgrzybiałych starców, przynajmniej w zrozumieniu niektórych, choć z Luckiem się dogaduję bez problemów  :)

Słucham i lubię wiele gatunków muzyki, od klasycznej, którą jako tenor - amator wykonuję w chórze, przez jazz, folk i bluesa aż po bardzo twardego rocka.

Dobrą książką nie gardzę, wiele ich wydawałem pod ziemią w peerelu, dzisiaj także co nieco wydaję, ale jako luteranin, bo wolność jest także w sferze wyznań i w sferze religii  ;)

Kilka dni bez obejrzenia dobrego filmu, uważam za katastrofę.

Mam nadzieję, że na coś się jeszcze przydam.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!



fw190:
Czołem!

Mam na imię Krzysztof. Pewnego razu otworzyłem oczy i tak mi zostało. To szczęście widzieć, ale i przekleństwo - widzi się ilu ludzi nie widzi, a co gorsza nie chce zobaczyć...

Z zawodu historyk. Z zamiłowania wyznawca open source i wszystkiego co z nim związane. Od niedawna optymista, który stara się być jak jezioro i mieć wszystko w mule :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej