Na luzie > Rozmowy w toku

Najtrudniejszy pierwszy krok... czyli przedstawiamy się

<< < (2/5) > >>

sir_lucjan:
Witaj i czuj się jak u siebie w domu!

pavbaranov:
Witaj Krzysztofie. Fajnie, że udało mi się Ciebie przyciągnąć. Mam nadzieję, że już się tu czujesz dobrze. Oby tak pozostało.

Przy okazji... fw190 ma coś wspólnego z pewnym samolotem? Jesteś historykiem lotnictwa? Jeśli tak, to dużo mielibyśmy do pogadania :)


I przy okazji drugiej - pora i mi się przedstawić. Za zaniedbanie przepraszam.
Prawnik i jeden z Matuzalemów tego forum. Zainteresowania to muzyka (głównie jazz i to w szalonych, bardzo swobodnych wersjach), linux, oczywiście pewne (bo nie wszystkie) kwestie związane z prawem, lotnictwo.
Doświadczenie z linuksem? Pierwszy był RedHat 6 (gdzieś z początkiem wieku, jak sądzę). Nie zagościł na długo. Potem CentOS. Potem na dłużej Mandriva, a jak komputer padł - Debian, z którym pozostałem przez czas jakiś oraz OpenSUSE i Fedora. Później dłuższy czas Kubuntu i Mageia. W międzyczasie też doświadczenia z Sabayonem i Calculate. Od blisko 2 lat najpierw Manjaro i Chakra, a od około roku Arch. Generalnie średniozaawansowany (chyba i mam nadzieję). Pierwsze co mi przyświeca, gdy się wypowiadam, to po pierwsze nie szkodzić. Będąc zaś przy okazji moderatorem forum, to i u innych będę zwalczał zachowania, które w wyniku porad mogą - wg mojej wiedzy - przynieść więcej szkody niż pożytku.

fw190:
niestety posiadłem ten nisko płatny i mało poważany zawód ;)

StarterX4:
Witajcie!

Mam na imię Dominik, mam 16 lat, interesuję się Informatyką i Grami komputerowymi.
Moją ulubioną grą jest Team Fortress 2. Ulubionymi radiami są RMF Maxxx i Eska :)

sir_lucjan:
O, kogo gościmy ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej