Arch-Like - nietypowy blog, nietypowe forum.

Wstęp => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: sir_lucjan w Sierpień 23, 2015, 18:43:42

Tytuł: Zawieszenie działalności
Wiadomość wysłana przez: sir_lucjan w Sierpień 23, 2015, 18:43:42
Moi drodzy!

Niniejszym ogłaszam zawieszenie działalności Arch-Like. Po niespełna dziesięciu miesiącach działalności przyszedł czas na pewne zmiany. Jak to już w życiu bywa, coś się kończy, by dać początek czemuś nowemu. Tak jest i w tym przypadku. Zawieszenie działalności nie jest efektem naszego lenistwa, braku chęci do działania czy syndromem wypalenia zawodowego. Wstrzymanie rozwoju Arch-Like ma ścisły związek z powstaniem nowej polskiej społeczności Arch Linux. Na nowym forum spotkacie osoby tworzące Arch-Like, developera Archa oraz innych użytkowników tego systemu. Od tej chwili pomoc techniczna dotycząca będzie świadczona pod adresem:

http://forum.archlinux.org.pl

W imieniu Załogi Arch-Like dziękuję za wspólnie spędzone dziesięć miesięcy - i liczę, że to nie koniec naszej współpracy. Do zobaczenia na nowym Forum!
Tytuł: Odp: Zawieszenie działalności
Wiadomość wysłana przez: pavbaranov w Sierpień 24, 2015, 08:15:11
Z jednym dopowiedzeniem: z uwagi na to, że na nowym forum nie ma - z tego co rozumiem - być miejsca na poradniki, które tutaj prezentowałem oraz na skrypty umieszczane w POLAUR, w dalszym ciągu będę tego typu elementy umieszczać na archlike - przynajmniej do czasu, gdy nie wypracuję innego pomysłu.
Tytuł: Odp: Zawieszenie działalności
Wiadomość wysłana przez: sir_lucjan w Sierpień 24, 2015, 19:19:16
Nie wyraziłem się dostatecznie jasno - ArchLike zawiesza działalność tylko i wyłącznie w kwestii udzielania wsparcia technicznego. Jeśli ktoś będzie miał ochotę umieszczać swoje poradniki, proszę się nie krępować ;)