Arch-Like - nietypowy blog, nietypowe forum.

Wstęp => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: pavbaranov w Lipiec 19, 2015, 09:56:24

Tytuł: QFaktury
Wiadomość wysłana przez: pavbaranov w Lipiec 19, 2015, 09:56:24
Wszystkich, którzy mają zainstalowany ten program, proszę o jego przebudowanie na podstawie ostatniego PKGBUILDu z wątku: http://www.archlike.darmowefora.pl/index.php/topic,96.0.html (http://www.archlike.darmowefora.pl/index.php/topic,96.0.html); przypominam o konieczności ściągnięcia do źródeł również pliku qfaktury.install
Dopiero z tym PKGBUILDem QFaktury budowane są w prawidłowych lokalizacjach, zgodnych ze standardem Archa.

Można również skorzystać z wersji 0.6.5, która dostępna jest tu: http://www.archlike.darmowefora.pl/index.php/topic,376.0.html (http://www.archlike.darmowefora.pl/index.php/topic,376.0.html), ale obawiam się, że osoby, które mają zainstalowaną wersję 0.6.2-3 do 0.6.2-5 powinny skorzystać z wersji 0.6.2-5. Osoby, które mają zainstalowaną wersję =< 0.6.2-2 mogą skorzystać z jednego z dwu obecnie polecanych PKGBUILDów (tj. 0.6.2-5 lub 0.6.5-1). Oczywiście instalując "od początku" każdy ma dowolny wybór.

Przy okazji, program (wątek) o QFakturach został podzielony teraz na dwa (tak, by się nie mylić), w jednym macie QFaktury 0.6.2, a w drugim QFaktury 0.6.5.

Utrzymywać będę obie wersje, choć z uwagi na to, że nikt nie rozwija tego programu, raczej nie spodziewajcie się jakichś nowych ich wersji. Ktoś, kto zdecyduje się na jedną z nich może zatem jej używać przez dłuższy okres. Ewentualnie planowane zmiany, łączą się z przejęciem kodu, połączeniem obu linii i ewentualnym przeniesieniem go na Qt5. O ile połączyć oba kody mógłbym, to z przeniesieniem na Qt5 przeze mnie nie jest już takie proste, a trzeba tego dokonać. Tak, czy inaczej, zostaniecie tu powiadomieni o zmianach.